جستجو

 
 درباره وب باکس پورتال

کارایی بالا، مدیریت آسان، صرفه جویی در زمان و هزینه

وب باکس یک سیستم مدیریت محتوا بر پایه ASP.Net است که برای ساختن وب سایت های تجاری و صنعتی و ... استفاده می شود.
ساختار وب باکس به گونه ای طراحی شده است که قابلیت توسعه پذیری و انعطاف پذیری بی نظیری داشته و به کاربرانش اجازه می دهد تا از مدیریت وب سایت شان لذت ببرند.

 

» معماری وب باکس

صفحات
در وب باکس ظاهر صفحات برگرفته از قالب اصلی آن می باشد وعملکرد هر صفحه توسط کنترل ها و ماژول های آن تعیین می شود. هر صفحه دارای تعدادی خصوصیت می باشد که از آنها می توان به عنوان و آدرس و متا تگ ها اشاره کرد. در واقع برای هر صفحه فایلی وجود ندارد و هر صفحه در هنگام اجرا ساخته می شود.

 

ماژول ها
ماژول ها قسمت های مستقل و کوچکی هستند که درون وب باکس قرار گرفته اند. وب باکس دارای ماژول های از پیش ساخته شده است مانند اخبار، گالری، نظرسنجی و ... علاوه بر این می تواند با ماژول های جدید گسترش یابد.

سرویس ها
اگرچه عملکرد صفحات و ماژول ها در وب باکس قابل لمس می باشد اما اغلب کارهایی در پشت صحنه انجام می شوند که مستقیما توسط کاربر نهایی قابل مشاهده نیستند که به عنوان سرویس تعریف می شوند. برای مثال می توان به آمار کاربران اشاره کرد که عملیات ثبت در پشت صحنه اجرا می شود.

 

قابلیت گسترش
معماری باز وب باکس به آن قابلیت گسترش پذیری بی نهایتی را می دهد این قابلیت می تواند از طریق صفحات و ماژول ها و سرویس های جدیدی که به آن اضافه می شود  تحقق یابد.


 
 
  صفحه اصلی   /     اخبـــار   /     درباره وب باکس   /     ارتباط با ما
  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سینام رایانه می باشد.
  www.WebBox.ir