رضایت نامه مشتریان
با توجه به تصمیم ما در جهت گسترش فعالیت های شرکت، از اینکه وب باکس پورتال را برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کردیم بسیار خوشحالیم.
ما می دانستیم که فروش قوی و پلت فرم بازاریابی یک بخش بسیار مهم از استراتژی های توسعه کسب و کار می باشد و متقاعد شدیم که وب باکس پورتال برای نیازهای ما مناسب است.

جستجو

 

مشتریان ما | 

 نرم افزار مديريت محتوا - وب باكس پورتال
 

هر چند صنعت فن‌آوري اطلاعات هنوز پديده‌اي نوظهور به‌شمار مي‌آيد و چندي بيش از عمر آن نمي‌گذرد، با اين حال به سرعت نور دستخوش تحولات گسترده‌اي است و نهايت تلاش خود را مي‌نمايد تا سه امكان سرعت، سهولت و كاهش هزينه‌ها را براي كاربران خود به ارمغان بياورد.
سيستم مديريت محتوا ( CMS ) تحولي شگرف در زمينه طراحي و مديريت سايت‌هاي اينترنتي به‌شمار مي‌آيد. امروزه توقع بينندگان سايت‌ها بسيار بالا رفته و ديگر مرور سايت‌هايي با صفحات ثابت و راكد هيجاني در آنها ايجاد نمي‌كند.
امروز كاربران به‌‌دنبال سايت‌هايي مي‌گردند كه بتوانند به نوعي در گوشه‌اي از آن سهمي داشته باشند و خود را در آن مطرح نمايند. سطح توقع كاربران امروزي سرعت در تغيير و به‌روز رساني اطلاعات است و ارائه مطالب و اطلاعات جديد در هر بار رجوع كاربران به سايت مي‌تواند آنها را پايبند سايت نمايد.
وب باكس پورتال به شما اين امكان را مي‌دهد تا محتويات متني و تصويري سايت خود را به‌صورت كاملاً پويا و آنلاين بروز نماييد. اين نرم افزار در شوراي عالي انفورماتيك ايران به ثبت رسيده است و قابليت سازگاري با زبانهاي مختلف را دارا مي باشد

 
 
آخرين پروژه پروژه برگزيده
شرکت کیف و کفش شیفر
www.shifershoes.com
 
پشتيباني وب باکس
تلفن:
051 - 38450844
تلفن همراه:
0915 502 7095
 

 
 
  صفحه اصلی   /     اخبـــار   /     درباره وب باکس   /     ارتباط با ما
  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سینام رایانه می باشد.
  www.WebBox.ir